Upute o useljavanju u dom

Poštovani roditeji, skrbnici i dragi učenici, veslimo se početku nove školske godine, no uz klasične nove izazove  koji su svake godine pred svima nama zbog virusne epidemije COVID - 19, naš će zajednički život ove godine biti nešto drugačije organiziran i pojačano kontroliran.

Suradnja, međusobno uvažavanje, poštivanje propisanih mjera i razumijevanje roditelja, djece, te svih sudionika u odgojno obrazovnom procesu nikada nisu bili važniji!

Stoga, molimo da pažljivo pročitate Upute HZJZ-a za učeničke domove (u prilogu) te sve informacije vezane za useljavanje u Srednjoškolski đački dom Zadar dana 6. rujna 2020. godine.

Kako bismo smanjili rizik zaraze, omogućili što normalniji rad našim djelatnicima apeliramo da svi uvažite promjene i ograničenja koja uvodimo kako bismo postigli uvjete za što sigurniji boravak a odnose se na sljedeće točke:

- useljavanje učenika moguće je u pratnji roditelja isključivo do ulaza u zgradu,

- neovisno o količini prtljage ili drugim okolnostima ISKLJUČIVO UČENICI MOGU UĆI U PROSTORIJE DOMA,

- novoupisani učenici (oni koji su ove godine prvi put dobili smještaj u đakom domu) useljavaju se 6. 9. 2020. godine (nedjelja) u terminu od 15:00 do 17:00 sati. Učenici se useljavaju na glavnom ulazu u dom, a učenice na bočnom ulazu (istočna strana) u dom,

- učenici koji nastavljaju svoj boravak u domu od ranije useljavaju u terminu od 18:00 do 19:00 sati.

Večera za novoupisane učenike bit će organizirana u domskom restoranu od 18:30 do 19:30 sati, a za "stare" učenike od 19:30 do 21:00 sati.

Posteljina koju učenici mogu koristiti bit će isključivo domska.

Svaki učenik osobno treba imati svoj toplomjer za svakodnevno mjerenje tjelesne temperature.

Sve ostale informacije vezane uz izrazito osjetljive osobe našu svakodnevnicu, slobodne aktivnosti, mjere ponašanja u restoranu, obvezno mjerenje tjelesne temperature učenici će dobiti od svojih odgajatelja, odnosno ravnatelja na sastancima odgojnih skupina.

Pozdravna riječ ravnatelja održat će se na domskog igralištu u 17:30 sati za novoupisane učenike.

Hvala unaprijed na podršci, razumijevanju i suradnji jer samo tako možemo sačuvati jedni druge i ostati zdravi.

Dobro nam došli i želimo vam sretan i uspješan početak nove školske godine!

U prilogu se nalaze Upute HZJZ i popis učenika po odgojnim skupinama

objavio: Rade Zrilić   datum: 4. 9. 2020.

« Travanj 2024 »